DAG EN UUR ROOSTER

 

  Groep 1 Groep 2 Groep 3 Groep 4 Groep 5
Woensdag 11/4 13u 14u 15u 16u  
Dinsdag 17/4 17u 18u      
Donderdag 19/4     17u 18u  
Dinsdag 24/4 18u     17u  
Donderdag 26/4   17u 18u    
Vrijdag 27/4         18u
Dinsdag 1/5     17u 18u  
Donderdag 3/5 17u 18u      
Vrijdag 4/5         18u
Dinsdag 8/5   17u 18u    
Donderdag 10/5 18u     17u  
Vrijdag 11/5         18u
Donderdag 17/5       18u   
Vrijdag 18/5         18u
Vrijdag 25/5          Jarne 18u
           
Ploegen die eindronde spelen worden persoonlijk op de hoogte gebracht van hun trainingsuur.

 

GROEPEN INTERCLUBTRAINING

GROEP 1 : (20)   GROEP 2 : (8)   GROEP 3: (16)
         
Smeets Janne   Vanwesemael Cas   Mellebeeckx Robbe
Gys Julie   Sengers Quinten   Van den Moortel Cas
Ennekens Romee   Vangrieken Floris   Lenaerts Lars
Janssen Anna   Vandoninck Cato   Deckx Ruben
De Busser Mathieu   De Bruycker Janne   Mertens Mauro
Vandeplassche Sem   De Schutter Liene   Ojukwu Ne-Yo
Webers Nand   Malfliet Tess   Vansant Mirthe
Bellemans Teun   Daems Louise   Gys Lotte
Staes Wannes       Van Herck Kaat
Segers Liene       Geukens Demi
Vandingenen Phara       Beyens Lucca
Vanwesemael Loïs       Van Sweevelt Lisa
Vranken Nika       Jannes Sander
Seigers Fran       Schepers Lode
De Belser Nils       Miara Mateusz
Verheyden Lars       Vanbroekhoven Mathias
Wellens Xanthe        
Gijbels Eline        
Creemers Wannes        
Dierckx Joppe        
         
GROEP 4 : (21)   GROEP 5: (22)    
         
Ceustermans Jarne   Vanarwegen Eva    
Vandoninck Mathis   Mondelaers Beau    
De Busser Diet   Geeraerts Silke    
Kneuts Timo   Vennekens Chelsea    
Thewis Jonas   Leyssen Floor    
Thewis Ruben   Van Ballaer Fleur    
Verbruggen Jelle   Van den Eynde Lieze    
Ooms Tim   Verbruggen Zara    
Mellebeeckx Matse   De Boel Rani    
Colson Robbe   Kindt Astrid    
Verbraecken Miguel   Verbruggen Sander    
Bens Jana   Aerts Maarten    
Peeters Maxe   Maes Rik    
Mennes Tinne   Belmans Jochen    
Voet Anouk   Raemdonck Louic    
Vandecruys Marie   Mensch Gian    
Thewis Ina   Geukens Rutger    
Van Aerschot Cato   Vandoninck Noah    
Valkenborghs Yana   Ceustermans Cédric    
Faes Louise   Vanderheyden Jasper    
Mensch Nele   De Backer Rik    
    Laenen Jo